2.340 TL KDV Dahil
3.015 TL KDV Dahil
3.510 TL KDV Dahil
2.700 TL KDV Dahil
2.250 TL KDV Dahil
4.320 TL KDV Dahil
4.500 TL KDV Dahil
3.510 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 40 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Havlularınızı ve bornozlarınızı düzenli bir şekilde saklayın, farklı tarz ve renklerde askılıklar ile banyonuzu zenginleştirin.

Askılık

Banyolar tuvalet ve yıkanma gibi temel ihtiyaçların karşılandığı bir bölümdür. Ev ve diğer konaklama birimlerinde bulunan banyolar, bu temel gereksinimlerden dolayı oldukça yüksek bir öneme sahiptir. Banyolarda hijyenin ve düzenli bir görünümün sağlanması için birçok aparata ihtiyaç duyulmaktadır.

Askılık da bu küçük ama etkili aparatların başında geliyor. Banyolarda bornoz ve havlu gibi yıkanma sonrasında kullanılan ürünlerin hijyenik ve derli toplu bir şekilde muhafazasını sağlayan askılık, farklı model seçenekleri ile dikkat çekmektedir.

Askılık Modelleri ve Fiyatları

Banyo askılıkları hemen hemen tüm banyolarda bulunan parçaların başında geliyor. Bornozların ve havluların asılmasının yanı sıra banyo yapmadan önce çıkartılan kıyafetlerin de banyoda herhangi bir yere temas etmeden saklanmasını sağlayan askılıklar, üretildikleri materyale ve tasarıma göre farklı modellere sahiptir. Banyo askılık modelleri kullanım amaçlarına göre daha alt modellere sahiptir. Örneğin, banyo havlu askılık modelleri farklı ölçülere sahip havluların duşakabin, küvet veya lavabo yanında temiz ve düzenli bir şekilde durmasını sağlar. Havlunun kırışmasını önleyecek yapısı sayesinde havlunuzu her daim hijyenik bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir diğer model ise banyo duş askılığı olarak öne çıkıyor. Banyolardaki duş alanının hemen yanına monte edilebilen bu askılık modelleri havlularınızı asmak için oldukça elverişlidir. Duş sonrasında havlunuzu kolaylıkla alabilir, böylece duş sonrasında üşümeden havlunuza ulaşabilirsiniz. Banyo askılık fiyatları birçok açıdan değişkenlik göstermektedir. Standart tasarıma ve özelliklere sahip banyo askılıkları ile özel tasarıma sahip modeller arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Ayrıca dayanıklı ve neme karşı direnç gösteren malzemelerden üretilen modeller de standart modellere göre fiyatta farklılık göstermektedir.

Banyo Askılıkları ile Banyolarınızda Şık Bir Görünüm Elde Edebilirsiniz

Banyolar gün içinde sıkça kullanılan alanların başında geliyor. Evinizdeki banyonun şık ve temiz bir görünüme sahip olması hijyen açısından da olumlu bir etkiye sahiptir. Özellikle banyolarda bulunan bornoz ve havlu gibi hijyen amaçlı kullanılan ürünlerin ne şekilde muhafaza edildiği banyonuzun görünümünü olumlu açıdan etkilemektedir. Banyolar için tercih edebileceğiniz birçok askılık modeli bulunuyor. Bu modeller arasından banyonuza en uygun olan askılık modelini tercih ederek banyonuzda farklı bir hava estirebilirsiniz. Örneğin, banyo kapı askısı küçük banyolarda hem yer hem de estetik açıdan bir avantaj sunar. Kapının arkasına banyo ve havlularınızı asabilir, ayrıca banyoda yer tasarrufu sağlayabilirsiniz.Banyo bornoz askısı ise duşakabin veya küvetin çevresine yerleştirebilir. Yapışkanlı veya duvara monte edilebilir seçeneklerinden yararlanarak sizin için en uygun noktaya askılığınızı takabilirsiniz. Tekli askılık seçenekleri veya birden fazla asma yerine sahip askılık seçeneklerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Banyolarınız için askılık seçerken kullanım özellikleri dışında farklı renk tercihlerinde de bulunabilirsiniz. Banyolarınıza şık ve modern bir görünüm katmak için mat renkler iyi bir seçenek olabilir. Örneğin siyah banyo askılık modelleri banyolarına şık bir görünüm katmak isteyenlerin tercih edeceği parçaların başında geliyor. Siz de banyonuz için askılık modelleri hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız YapıHome’u ziyaret ederek askılıklar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR