Duş Kanalı
₺337,48 KDV Dahil
₺650,00 KDV Dahil
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo

Duş ve banyo serisi içerisinde siz değerli müşterilerimizin her türlü konforunu düşünerek engelsiz vakitler geçirmesini sağlamak adına sizlerle buluşturduğumuz duş kanallarımız ile klasik görünüşleri şık bir sadelik ile birleştiriyor ve beğenilerinize sunuyoruz.

Kesintisiz vakitler geçirmeniz ve kalitenizi her alanda ortaya koymanız için tasarladığımız tüm duş ve banyo ürünlerimizin tamamlayıcılığını klasik görünüşler ile birleştirdiğimiz duş kanallarımızı bir bütün olarak zarafetinize ekliyor ve farkınızı ortaya koyma fırsatı sunuyoruz.

Klasik tasarımları kaliteli işçilikler ile birleştirerek sadeliği asil bir şekilde siz değerli müşterilerimiz için sunarak bütün ve parça güzelliğini en akıcı şekilde sağlamayı amaçlıyor ve bu akıcılık çerçevesinde duş kanallarımızı paylaşıyoruz. İşlevselliği kesintisiz bir duş seyri için ön planda tutarak üretilmiş ürünler olmalarını göz önünde bulundurarak bir çatı altında topladığımız duş kanallarımızı sade tasarımları ile de dekorasyonlarınıza ivme katacak şekilde tasarlıyoruz.

Sizler de kesintisiz ve konforlu bir duş keyfi için duş ve banyo ürünlerimizi ziyaret edebilir; tamamlayıcı ürünlerini her koşulda dekorasyonlarınıza ekleyerek memnuniyetinizi en üst düzeyde tutabilirsiniz.