Rahat ve kullanışlı, farklı renklerde ve stillerde pamukluklar.

Pamukluk

Banyolarda ihtiyaç duyulan birçok kişisel bakım malzemesi bulunuyor. Bu kişisel bakım malzemelerinin arasında pamuk da bulunuyor. Pamuklar makyaj veya banyo sonrasında cildimizin hassas kısımlarını temizlememize yarıyor. Vücut hijyeninde kullanılan pamukluğun banyoda nerede saklanması gerektiği de oldukça önemlidir. Farklı türdeki pamukların hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlayan pamukluk banyolarda bulunması gereken aksesuarların başında geliyor.

Pamukluk Modelleri ve Fiyatları

Banyolarda kişisel hijyeni sağlamaya imkan veren pamuk, duş sonrasında kulakların ve yüzün temizlenmesine imkan sağlar. Yüzün en hassas noktasına değdirilen pamukların saklanması da bu yüzden oldukça önemlidir. Banyo pamukluk modelleri farklı çeşitteki pamukların hijyenik  bir şekilde saklanmasına imkan sağlar. Kapaklı yapısı sayesinde içindeki pamuklar banyodaki nemden etkilenmez. Ayrıca kapaklı model sayesinde pamuğunuza banyo içinden herhangi bir zararlı mikroorganizma ulaşamaz. Banyo pamuklukları cam ve seramikten imal edilmektedir. Hem cam hem de seramik anti bakteriyel özelliklere sahip olduğu için pamuk ile bakterilerin teması tüm kesilebilmektedir. Ayrıca seramik pamukluklar birçok farklı renk seçeneğine sahiptir. Bazı modellerde ise farklı desenler bulunmaktadır. Cam pamukluk modelleri de birçok banyoda tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Farklı boy seçeneklerine sahip cam pamukluklardan banyonuz için en uygun olanını seçebilirsiniz. Dilerseniz birden fazla pamukluk satın alarak hem normal pamuğunuzu hem de makyaj pamuğunuzu sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Banyo pamukluk fiyatları tasarıma ve üretildiği maddeye göre değişim göstermektedir. Plastik ve cam pamukluk modelleri arasında doğrudan fiyat farkı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra tasarımsal özellikler de fiyat açısından belirleyicidir. Süsleme veya farklı tasarımlar standart bir şekilde üretilen pamukluk modellerinden daha farklı bir fiyata sahiptir.

Banyo Pamukluk Seti Nedir?

Banyoların birçoğunda tercih edilen pamukluklar, pamuk ve benzeri kişisel hijyen malzemelerinin estetik ve hijyenik bir şekilde saklanabilmesini sağlamaktadır. Pamukluğun yanı sıra kulak çubuğu ve makyaj pamuğu gibi diğer ürünlerin de saklanmasına imkan veren banyo pamukluk seti şık görünümü ile banyolara ayrı bir de hava katmaktadır. Makyaj pamukluğu ve kulak çubukluk dahil genellikle 3 parçadan oluşan banyo pamukluk seti banyonuza şık bir görünüm katmayı da ihmal etmiyor. Seçtiğiniz modele bağlı olarak bu üçlü seti dilediğiniz gibi banyonuza yerleştirebilirsiniz. Kapaklı modellerde içeri hava girişi tamamen engellenir. Bu sayede banyodaki nem ve sıcaklık sakladığınız pamuk ve kulak çubuklarına herhangi bir zarar veremez. Ayrıca bu ürünleri pamukluk seti sayesinde düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Siz de banyo için pamukluk modellerine göz atmak istiyorsanız YapıHome’daki modelleri inceleyebilir, banyonuz için pamukluk seçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR