Rahatlamak için ideal bir seçenek olan küvetlerinizi şık ve modern bataryalarla tamamlayın, konforlu ve keyifli bir deneyim yaşayın.

Küvet Bataryası

Banyoların vazgeçilmezleri arasında yer alan küvet bataryası sağlık ve konfor açısından dikkatli tercih edilmesi gereken ürünlerden birisidir. Vücut sağlığı açısından son derece önemli olan soğuk ve sıcak su dengesini sağlamak konusunda en önemli görevi yerine getiren küvet bataryaları oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Küvet bataryaları kendinizi iyi hissetmeniz adına cazip ve kullanışlı ürünlerdir. Ev dekorasyonu açısından da önemli bir yer tutan bu ürünler evin genel havasını olumlu etkileyen şık donanımlardır.

Küvet Bataryası Modelleri ve Fiyatları

Banyo bataryası modelleri zengin ürün seçenekleri ile dikkat çekmektedir. Suyun akışını kademeli kontrol etme özelliği olan modellerin ayrıca başka pek çok teknolojik özelliği de bulunmaktadır. Ankastre küvet bataryası çeşitleri küvete gömülü modellerdir. Bu ürünlerde sudaki kireci önleyici fonksiyon bulunmaktadır. Bu durumda uzun süreli kullanımda bataryanın ömrünü uzatır ayrıca sağlık açısından faydalıdır. Çağdaş bir tasarım anlayışını yansıtan ayaklı küvet bataryası modelleri duvara dayalı olmayan serbest küvetlerin kolaylıkla doldurulmasını sağlar. Ayaklı küvet modellerinin çıkış uzunluğu ihtiyaç duyulan konuma göre ayarlanabilir ve uzayabilir. Bu durumda kullanım konforunu bir üst noktaya çıkartır. Banyo bataryası klasik modelleri geleneksel bir sadeliği ve kullanım rahatlığını sağlar. Dayanıklı alaşımlardan imal edilen bu modeller her türlü banyo dekorasyonu ile uyum içinde kullanılabilir. Banyo bataryası çeşitleri arasında yer alan dört delikli bataryalar son teknoloji kullanılarak üretilir. Bu modellerin su akışını sabitleme özelliği su tasarrufunun önünü açar. Buna ek olarak termostatik özellikli bu ürünler su sıcaklığını sabitleyerek duş süresince konforlu ve sağlıklı bir kullanıcı deneyimi sunar. El duşlu banyo bataryası musluk çeşitleri ısı ve su debisi limitör özellikleri ile dikkat çekmektedir. Bu kullanışlı ürünler kullanım sırasında suyun sıcaklığını ve akış hızını istediğiniz oranda sabitleyerek kullanım boyunca aynı standartta kullanım imkanı tanır. Çok çeşitli modellere ve özelliklere sahip olan banyo bataryası fiyatları ürünlerin donanımlarına ve fonksiyonlarına göre değişmektedir. Uzun süreli kullanım için kaliteli malzemeden üretilmiş modellerin tercih edilmesi iyi bir seçim olacaktır.

Küvet Bataryası Renk Opsiyonları

Küvet bataryası renk seçenekleri arasında yer alan rose gold seçeneği en yeni tasarımlardan birisidir. Ev dekorasyonunda renkli ve deneysel çizgilerden hoşlananlara yönelik olan bu renk tonu doğru aksesuarlarla desteklendiğinde ilgi çekici sonuçlar vermektedir. Gösterişli ortamlardan hoşlananlar için üretilen gold renkli banyo bataryası çeşitleri ihtişamlı bir ortam sunar. Özellikle ankastre küvet bataryası modellerinde kullanılan altın renk bütünleşik bir manzara sunmaktadır. Sade ve zarif siyah renkli batarya çeşitleri de göze hoş gelen bir ambiyans yaratmaktadır. Her türlü banyo eşyası ile kullanılabilen siyah renkli modeller garanti bir şıklık sunuyor. Klasik krom renkli küvet bataryası modelleri son derece sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Suya ve neme dayanıklı bu modeller uzun süreli kullanıma uygundur.

Küvet Bataryası Seçiminde Önemli Kriterler

Banyolarınız için küvet bataryası seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konu banyo bataryası ölçüleridir.Küvetin boyutuyla ve konumuyla orantılı ölçüde banyo bataryalarının seçilmesi önemli bir noktadır.Su tasarrufu açısından su akış hızı sabitleyici modellerin seçilmesi de maddi ve ekolojik denge açısından çok önemlidir. Su akışının sabitlenmesi önemli oranda su kaybının önüne geçmektedir. Su sıcaklığını sabitleyici özelliği olan modeller de konforlu kullanım adına iyi bir seçenek olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR