Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Toplam 32 / 62 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Banyonuzun düzenli ve temiz görünmesini sağlayın, şık tuvalet kağıtlığı seçenekleriyle hem kullanışlı hem de şık bir aksesuar ekleyin.

Tuvalet Kağıtlık

Banyolarda kullanılan küçük ama etkili aksesuarların başında tuvalet kağıtlık geliyor. Banyolarda klozetin kenarında duvara asılan bu aparat, tuvalet kağıtlarının hijyenik bir şekilde banyoda muhafaza edilmesini sağlar. Bu küçük ve kolay temizlenebilir ürünler, hemen hemen tüm banyolarda bulunmaktadır. Oldukça geniş bir model yelpazesine sahip olan tuvalet kağıtlıklar, her banyo ile uyum gösterir. Kullanımı oldukça kolay olan bu aparatlara her banyoda ihtiyaç duyulmaktadır.

Tuvalet Kağıtlık Özellikleri Nelerdir?

Banyo tuvalet kağıtlıkları ev ve umumi tuvaletlerde tuvalet kağıtlarının kolay bir şekilde alınmasına imkan veren aparatların başında geliyor. Bu aparatlar tuvalet kağıdının ıslanmasını ve kirlenmesini tamamen önler, böylece tuvalet kağıdının tam olarak hijyenik bir şekilde kalmasını sağlar. Tuvalet kağıtlıklar genellikle duvara yapıştırılan veya monte edilen yapıya sahiptir. Böylece yer kaplamaz ve banyoda klozetin veya tuvalet taşının istenilen noktasına kolaylıkla monte edilebilir. Tuvalet kağıdı rulosuna uyum sağlayan yapısı ile tuvalet kağıdının kolay bir şekilde kullanılmasını sağlar. Yapışkanlı tuvalet kağıtlık modelleri hemen hemen her banyoda tercih edilmektedir. Yapışkanlı dış yüzeyi sayesinde saniyeler içinde istenilen noktaya montaj yapabilirsiniz. Ayrıca duvar veya fayans gibi farklı özelliklere sahip yüzeylere de kolaylıkla tutunabilmektedir. Yapışkanlı yapısı sayesinde dilediğiniz zaman çıkarabilir ve farklı bir noktaya asabilirsiniz.

Tuvalet Kağıtlık Modelleri ve Fiyatları

Banyoların hemen hemen hepsinde tercih edilen tuvalet kağıtlıkları, işlevlerinin yanı sıra banyo estetiğine katkı sunan özelliklere sahiptir. Farklı materyallerden üretilen banyo tuvalet kağıtlıkları modelleri bu yüzden birbirinden farklı seçeneklere sahiptir. Tuvalet kağıtlıkları ayaklı ve duvara monte edilen şeklinde ikiye ayrılmaktadır. Genellikle yapışkanlı tuvalet kağıtlıkları piyasada sıkça bilinirken son dönemlerde ayaklı tuvalet kağıtlıkları da oldukça popüler hale gelmiştir. Tuvalet kağıtlıkları farklı materyal seçeneklerine sahip olduğu gibi farklı renk skalasına da sahiptir. Banyonuzla uyumlu bir tuvalet kağıtlık modeli seçerken rengini de göz önünde bulundurmanız daha şık bir banyoya sahip olmanıza imkan verecektir. Örneğin siyah tuvalet kağıtlık banyonuza daha farklı bir görünüm kazandırabilir. Siyah rengin şıklığı ile banyonuzda farklı bir hava estirebilirsiniz.Tuvalet kağıtlık fiyatları üretildiği materyale ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Standart olarak üretilen tuvalet kağıtlık modelleri ile farklı tasarımlara sahip modeller arasında fiyat farkı bulunmaktadır. Ayrıca metal ve plastik tuvalet kağıtlık modelleri arasında da fiyat açısından değişkenlik mevcuttur.

Tuvalet Kağıtlık Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Banyo için tuvalet kağıtlık seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç nokta bulunuyor. İlk olarak tuvalet kağıtlığın hangi materyalden üretilmiş olduğuna dikkat ederek seçiminizi yapabilirsiniz. Tuvalet kağıtlıklar metal veya plastikten üretilmektedir. Banyonuz için uzun süre kullanabileceğiniz bir tuvalet kağıtlık modeli arıyorsanız metal tuvalet kağıtlık modelleri iyi bir tercih olacaktır. Metalin sağlamlığı ve korozyona uğramaması sayesinde banyonuzda uzun süre boyunca kullanabileceğiniz bir kağıtlığa sahip olabileceksiniz. Daha da uzun süre boyunca kullanabileceğiniz bir tuvalet kağıtlığı tercih etmek istiyorsanız paslanmaz tuvalet kağıtlık iyi bir tercih olacaktır. Paslanmaz yapısı sayesinde banyolardaki su ve neme karşı dayanıklı olan bu modeller size hijyenik bir kullanım sunar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR