Toplam 32 / 38 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Rahatlamak ve dinlenmek için mükemmel bir yol olan duşlarınızı kişiselleştirin, uygun fiyatlı duş setleri ile banyonuzu zenginleştirin.

Duş Seti

Duş paneli duş alma işlemi sırasında suyun akış hızını ve sıcaklığını ideal seviyede sabitleyerek keyifli ve verimli bir ortam sunar. İhtiyaç duyduğunuz su sıcaklığının hiç değişmemesini sağlayan teknolojiye sahip olan bu ürünler ayarlanabilir yükseklikleri ve hortum boyutları ile rahat bir kullanım deneyimi yaşatır.

Duş Seti Modelleri ve Fiyatları

Pek çok farklı tasarıma sahip olan duş seti modelleri banyonuzun mimarisi ile uyum yaratır. Yıkanma alanınızın boyutu ile orantılı modelleri seçmek rahat ve dengeli bir kullanım sağlayacaktır. Duş seti modelleri arasında en dikkat çekenlerden birisi gömme duş seti modelleridir. Duvar içine monte edilen bu sıva altı duş setleri modern bir şıklık sunar. Göz yormayan ve minimal yaşam tarzından hoşlanan kişilere çok hitap eden gömme duş setleri yer tasarrufu anlamında da akılcı bir çözümdür. Duş alırken hareket serbestliğine verdiği imkan ile ön plana çıkan sürgülü duş seti modelleri banyo keyfinizi arttırıyor. Diğer çoğu modelin aksine sabit yapıda olmayan bu setler sağa- sola ve yukarı - aşağı doğrultusunda yön değiştirebiliyor. Görsel olarak da iyi bir tamamlayıcı olan bu modeller banyolara karakter katıyor. Duş alırken suyun yağmur yağıyormuş hissi yaratırken üstünüzden gelmesini seviyorsanız tepe duş seti modelleri tam size göredir. Bu modellerde su yukarıdan özel delikli hazneden dökülerek vücudunuza hidromasaj etkisi yapar. Bunun yanında dakikada yaklaşık 12 litre su akıtma kapasitesi olan bu modellerde debi limitörü ve ısı sabitleyici gibi inovatif özellikler de vardır. Çok çeşitli malzeme ve donanımlardan üretilen duş seti modelleri geniş bir fiyat skalasında bulunuyor. Duş seti fiyatları belirlenirken üründe bulunan limitör, perlatör gibi teknolojik donanımlar da etkili oluyor. Kireç sökücü özelliği olan modellerin fiyatlandırması olmayanlara göre daha farklı bir yelpazede oluyor. Duş seti modeli seçerken uzun süreli kullanım yapmanın başlangıçta harcanan maliyeti amorti edeceği unutulmamalıdır. Kaliteli banyo duş seti seçimi evinizin su tesisatı için de önemlidir.

Duş Seti Modelleri Renk Seçenekleri

Duş seti renkleri arasında son dönemde en çok tercih edilen renklerin başında siyah gelmektedir. Siyah duş seti modelleri göz yormayan basit ve ortama uyum sağlayan yapısıyla pek çok evin banyoları süslemektedir. Estetik bir ambiyans yaratmaya çok elverişli olan bakır duş seti modelleri de çok tercih edilmektedir. Bu aykırı seçim evinde farklılıklar yaratmayı sevenler için iyi bir tercihtir. Bunlara ek olarak duş paneli renkleri arasında altın, antrasit, beyaz, bronz, gri, kırmızı, krom, mat siyah ve rose gold gibi çeşitli seçenekler yer almaktadır.

Duş Seti Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Duş seti satın alırken göz önüne almanız gereken en önemli konu banyonuzun ve duş setinin ebatlarının uyumlu olmasıdır. Aksi takdirde montaj sırasında sıkıntı yaşanacaktır. Bu durumun önüne geçmek adına doğru bir ölçüm yaparak ürün satın almakta fayda vardır. Sizin için en iyi duş seti ihtiyacınıza en doğru cevabı verebilecek olandır. Çok çeşitli modellere ve özelliklere sahip olan ürünler arasında seçim yaparken ne istediğinizi belirlemiş olmanız önemlidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR