Hem şık hem de işlevsel gömme rezervuarlar ile banyonuzu modern bir hale getirin ve yerden tasarruf edin.

Gömme Rezervuar Modelleri ve Fiyatları

Gömme rezervuarlar son derece geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Piyasada bulunan birçok model arasından banyonuza en uygun olan modeli bulmak için önce duvarınızın yapı malzemesine uygun bir rezervuar bulmalısınız.
Gömme rezervuarlar metal taşıyıcıları ve çerçeveleri ile oldukça sağlam yapıya sahip uzun ömürlü ürünlerdir. Banyonuzu çok daha konforlu ve işlevsel bir hale getirecek olan gömme rezervuarlar aynı zamanda son derece şık ürünlerdir.

Gömme Rezervuar İç Takımı

Gömme Rezervuarlar sahip oldukları iç takım sayesinde su tasarrufu yapabilmenize olanak sağlarlar. Birçok modeli çift kademeli olan gömme rezervuarlar iki düğmeli kumanda panelleri sayesinde kullanacağınız suyun miktarını ihtiyacınıza göre ayarlayabilmenize olanak tanırlar. Gömme rezervuarların sahip oldukları bir diğer önemli özellik ise son derece sessiz çalışıyor olmalarıdır. Bu özelliği ile konforunuzu bir üst katmana çıkartan gömme rezervuarlar aynı zamanda duvar içerisine monte edildiklerinden dolay hatırı sayılır bir alanı özgürce kullanmanızı sağlarlar.

Gömme Rezervuar Fiyatları

Gömme rezervuarların fiyatları birçok farklı değişkenin etkisi ile farklılık gösterebilir. Bu değişkenlerden bazıları gömme rezervuarın markası, malzemesi ve tasarımı olabilir. Hem bütçenize uygun hem de banyonuza şıklık katacak gömme rezervuar modellerini siz değerli müşterilerimiz için bir araya getirdik.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR