4.680 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 65 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Minimalist banyo tasarımlarının tamamlayıcısı, farklı renklerde ve stillerde diş fırçalıkları.

Diş Fırçalık

Banyolar birçok kişisel bakımın gerçekleştirildiği alanların başında geliyor. Vücut temizliğinin hemen hemen her noktasının banyolarda yapıldığı yadsınamaz bir gerçek olarak öne çıkıyor. Diş temizliği de banyolarda yapılan bir diğer kişisel bakım olarak öne çıkmaktadır. Diş temizliğinde kullanılan diş fırçalarının ve diş macunun banyo içinde hijyene uygun bir biçimde muhafaza edilmesini sağlayan diş fırçalık, banyoların hemen hemen hepsinde bulunan bir parça olarak öne çıkıyor.

Diş Fırçalık Modelleri ve Fiyatları

Banyo diş fırçalıkları birçok farklı modele sahiptir. Birbirinden farklı boyutlara ve şekillere sahiptir. Bunun yanı sıra montaj seçenekleri de bir diğer değişken olarak öne çıkmaktadır. Diş fırçalık modelleri arasından banyonuz için uygun olanı tercih ederek hem temizliği hem de estetiği aynı anda sağlama şansınız bulunuyor. Diş fırçalık modelleri arasında dikkat çeken modeller arasında lavabo diş fırçalıkları öne çıkıyor. Bardağa benzer şekilde olan bu modelleri lavabonuzdaki boş bir noktaya koyabilirsiniz. Böylece diş fırçalarına kolaylıkla ulaşabilir, kullandıktan sonra da yerine yerleştirebilirsiniz. Banyonuzda hoş bir görünüm de sağlayacak bu modeller genellikle etajerli lavabolar ile eşsiz bir uyuma sahiptir. Eğer lavabonuzda diş fırçalığını koyabileceğiniz bir alan bulunmuyorsa duvara monte diş fırçalık modelleri sizin için iyi bir seçenek olacaktır. Lavabonuzun kenarına monte edebileceğiniz bu diş fırçalık sayesinde hem yerden tasarruf edebilir hem de banyonuza minik ama şık bir dokunuş yapabilirsiniz. Bardak şeklindeki diş fırçalıklarının yapışkanlığı özelliğe sahip olanları mevcut olduğu gibi montaj gerektiren modelleri de mevcuttur. Diş fırçalık fiyatları modelin sahip olduğu estetik özelliklere ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. Özel tasarıma sahip diş fırçası modelleri standart görünüme sahip modellerden fiyat olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca daha ufak boya sahip diş fırçalık modelleri de büyük boya sahip modellerden fiyat açısından farklılık göstermektedir.

Farklı Malzemelerden Üretilen Diş Fırçalık Modelleri

Banyoların tamamlayıcı ürünü olarak öne çıkan diş fırçalık modelleri, birbirinden farklı materyallerden üretilmektedir. Ancak diş fırçalık modellerinin tamamı anti bakteriyel özellikleri barındıran malzemelerden üretilmektedir. Anti bakteriyel materyallerin başında ise seramik ve türevleri gelmektedir. Seramik diş fırçalık modelleri bakteri tutmayan bir yüzeye sahiptir. Özellikle lavabolarla doğrudan temas eden diş fırçalık modellerini bu ürünler arasında tercih edebilirsiniz.Cam diş fırçalık modelleri de yine sağlık ve estetik açıdan tercih edilebilecek diğer diş fırçalık modelleri arasında öne çıkmaktadır. Kolay temizlenebilir cam diş fırçalıkları banyonuza da şık bir görünüm katacaktır. Gerek lavabo yanı gerek duvara monte edilebilir modellerinden sizin için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Diş fırçalık seçiminde hammadde kadar renk seçimi de önemli bir yere sahiptir. Banyonuz için diş fırçalığı seçiminde bu durumu göz önünde bulundurarak banyonuza farklı bir hava katabilirsiniz. Özellikle siyah diş fırçalık modelleri lavabo başta olmak üzere banyonun tamamına farklı bir hava katacaktır. Siz de banyonuz için birbirinden farklı diş fırçalıklarına göz atmak istiyorsanız YapıHome’u ziyaret ederek modeller ve fiyatlar hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR