8.550 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 48 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

İster minimalist ister rustik bir tarza sahip olun, mutfağınıza uygun bir batarya ile yemek yapmanın keyfini çıkarın.

Mutfak-Eviye Bataryası

Evinizin en önemli bölümlerinden birisi olan mutfakta dekoratif şıklığın ve hijyenin en önemli öğeleri arasında bulunan mutfak musluk bataryaları kaliteli bir kullanıcı deneyiminin tamamlayıcıları arasındadır. Ergonomik bir kullanım için seçiminde pek çok faktöre dikkat edilmesi gereken mutfak lavabo bataryası ürünleri mutfakta rahat ve uyumlu bir çalışma imkanı yakalayabilmeniz için geniş bir ürün seçkisine sahiptir.

Mutfak-Eviye Bataryası Modelleri ve Fiyatları

Çeşitli zevk ve beğenilere hitap edecek şekilde üretilen mutfak bataryası modelleri niş endüstriyel tasarım ürünleridir. İşlevselliği estetikle buluşturmayı hedefleyen bu ürünler geniş bir renk ve malzeme skalasında üretiliyor. Uzun süreli yoğun kullanıma dayanacak şekilde kaliteli malzemelerden üretilen mutfak musluk bataryaları zamanla körelmeyecek esnek hareket kabiliyetine sahiptir. Bu noktada suyun debisini ve akış hızını ayarlayabilmek için hassasiyete sahip olan parçaların kaliteli ve hassas malzemeden üretilmiş olması önem kazanıyor. Klasik mutfak bataryası modelleri sade ve geleneksel şıklıkları ile dikkat çekiyor. Her türlü mutfak mimarisine uyum sağlayan bu modeller her türlü fiziki lavabo ortamına uyum sağlayacak ölçü ve ebatlarda üretilirler. Duvardan mutfak bataryası modelleri daha yenilikçi bir tasarım çizgisini yansıtmaktadır. İleri teknoloji kullanılarak üretilen bu modeller ilk günkü performanslarını kaybetmeyecek şekilde üretilirler. En fonksiyonel mutfak bataryaları arasında bulunan spiralli mutfak bataryası modelleri özellikle hareket serbestliği imkanlarıyla dikkat çekiyor. Kullanım sırasında çıkış ucu yüksekliğinin sağladığı avantaj sayesinde yüksek kapların ve malzemelerin suyla doldurulmasına olanak veren bu modeller yüksek kaliteli alaşımlardan üretiliyor. Mutfak bataryası fiyatları ürünlerin sahip olduğu özelliklere göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerin fiyatını belirleyen etmenler arasında mutfak bataryalarının üretildiği malzemenin cinsi, gözle görülmeyen hareketli aksamın malzeme kalitesi, estetik tasarım farklılıkları, ürünün boyutu gibi değişkenler yer almaktadır.

Mutfak-Eviye Bataryası Renk Seçenekleri

Mutfak musluk bataryaları renk seçenekleri söz konusu olduğunda pek çok farklı seçenek söz konusudur. Evin genel estetik anlayışına uyumlu seçilen renkli modeller zarafet ve şıklığını bir üst noktaya çıkarmaktadır. Musluk bataryaları seçeneklerinde en klasik renk seçeneği beyaz mutfak bataryası modelleridir. Her türlü mutfak dekorasyonu ile uyum içinde kullanılabilen bu modeller zarif ve sade ürünlerdir. Siyah mutfak bataryası seçenekleri özellikle son dönemde tercih edilmeye başlanan iddialı ve mutfaklara ruh katan modellerdir. Bu musluk bataryaları göz yormayan yapısıyla evinde farklı bir tarz yaratmaktan hoşlanan kullanıcılar için uygundur. Mutfak musluklarının renk seçenekleri arasında ayrıca altın, bakır, gri, kırmızı, krom ve rose gold gibi pastel ve canlı renk seçenekleri de vardır.

Mutfak-Eviye Bataryası Tercih Edilirken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Evlerde hijyen unsurunun ana taşıyıcılarından birisi olan mutfak bataryası başlığı seçimi yapılırken göz önünde bulundurulması gereken en önemli konu işlevselliktir. Musluk bataryası seçiminde mutfağın ve lavabonun şekli ve ebatı büyük önem taşır. Sudan kaynaklanan nemden kolay etkilenmeyen, hareketli parçaları uzun süreli kullanıma uygun malzemeden üretilmiş bataryalar kullanıcı memnuniyeti sağlayacaktır. Mutfak bataryasının şekli de hem estetik hem de verimlilik açısından önem taşımaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR