HAKKIMIZDA

Kumru Group iştiraki Kumrular Yapı’nın hikayesi 1985 yılında Kumru Group'un yapı malzemeleri sektörüne adım atması ile başladı. Kumrular Yapı Vitra, Kütahya Seramik ve Kale gibi sektöründe öncü kaliteli markaların bayiliklerini üstlendi. 35 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimi ile kendisini Türkiye sınırları içerisine hapsetmeyen Kumrular yapı pek çok toptan ve perakende ihracat ve ithalat faaliyeti gerçekleştirerek ülkenin hem ekonomisine hem de prestijine değer kattı.

YapıHome’un internet satış hikayesi ise 2010 yılında birinci sınıf ev dekorasyon ve yapı market ürünlerini Türkiye’nin ve dünyanın her yerine ulaştırabilme düşüncesi ile başladı. Bu düşünce zamanla gelişti ve YapıHome’un bu günkü haline gelmesi için besleyici güç oldu. Her evi kaliteli ve şık ürünler ile donatmayı kendisine misyon edinmiş anlayışı ile günden güne büyüyen bir azim ile çalışan YapıHome edindiği tecrübe ve birikimi müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için kullandı.

Uzun yıllardır sektörün içerisinde bulunan YapıHome her zaman müşterilerine karşı taşıdığı sorumluluğun farkında olarak büyüdü. Başarının sonsuzluğuna inanan anlayışı ile müşterilerine hep en kaliteli hizmeti sunmak için çaba gösterdi.

YapıHome faaliyetlerini 1000 m2 iş sahası 3 bin m2’lik deposundan hızlı ve etkin şekilde yürütüyor. 2010’da ilk satışını yapan YapıHome 10 yılı aşkın süredir internet üzerinden birinci sınıf ev dekorasyon ve yapı market ürünlerini Türkiye’nin ve dünyanın her bölgesine ulaştırıyor.

Misyonumuz

YapıHome olarak en doğru ve kaliteli ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmak için çalışırız. Bununla birlikte müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için yoğun çaba gösteririz.

Vizyonumuz

Kaliteli, yenilikçi ve farklı ürünlerle modern Türk banyo ve mutfak kültürünü Türkiye’nin yanı sıra tüm dünyada tüketiciler ile buluşturmayı hedefleyen bir marka olmak. Bununla birlikte ihracatı arttırarak YapıHome’u uluslararası arenada öncü bir marka haline getirmek.

2010 YapıHome
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR