Fotoselli Lavabo Bataryası

Modern teknolojinin kurumsal, ticari ve şahsi alanlarda kullanımına imkân sunduğu fotoselli lavabo bataryaları son derece teknolojik ürünlerdir. Fotoselli lavabolar her hangi bir musluk olmadan altına elinizi götürdüğünüzde çalışan ve su ihtiyacınızı gidermenize olanak sağlayan ürünlerdir. Temassız şekilde çalışması sayesinde son derece hijyenik olan fotoselli lavabo bataryaları aynı zamanda hatırı sayılır miktarda suyu tasarruf etmenizi de sağlar.

Sensörlü Batarya Özellikleri

Fotoselli bataryalar genelde gövde, sensör penceresi, selenoid valf ve güç kaynağı olmak üzere 4 ana bölümden oluşur. Musluk kısmı standart musluklar ile neredeyse aynıdır. Kızıl ötesi ışınları sayesinde hareket eden nesneleri algılayarak su akışını sağlayan sensörlü bataryalar ellerinizi çektiğinizde su akışını keserek büyük bir su tasarrufu sağlarlar. Fotoselli bataryalar standart bataryaların monte edildiği her banyo ve mutfağa monte edilebilirler.

Fotoselli Batarya Fiyatları

Fotoselli bataryalar gelişen teknoloji ve üretim imkânları sayesinde pek çok model ve tasarımda üretilmiş olup buna bağlı olarak fiyat yelpazesi de son derece geniş ürünlerdir. Fotoselli bataryalar normalden biraz pahalı gibi görünse de sağladıkları su tasarrufu ve müthiş hijyenik olmaları ile bu açığı kapatırlar. Üstelik son derece şık olan fotoselli batarya modelleri ile evinize yeni bir soluk getirebilirsiniz.