9.090 TL KDV Dahil
13.950 TL KDV Dahil
12.735 TL KDV Dahil
15.660 TL KDV Dahil
15.660 TL KDV Dahil
15.660 TL KDV Dahil
15.660 TL KDV Dahil
15.660 TL KDV Dahil
15.660 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 34 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Banyonuzun düzenini koruyun, estetik ve kullanışlı çöp kovası seçenekleriyle banyonuzu zenginleştirin.

Çöp Kovası

Ev ve işyerlerinde gün içinde birçok atık ortaya çıkar. Bu atıkların tamamının ev hijyenine zarar vermeyecek bir şekilde saklanmasını sağlayan çöp kovaları, ev ve işyerlerinin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor.

Çöp kovaları çok farklı tasarımsal ve materyal özelliklerine sahiptir. Bu özellikler çöp kutusunun kapasitesi, malzemesi, boyutu, tasarımı gibi faktörlere göre farklılık gösterir. Banyo ve mutfaklarda hayati öneme sahip olan çöp kovası genel temizliği sağlar ve evin bu kısımlarının hijyenini sağlar.

Çöp Kovası Modelleri ve Fiyatları

Çöp kovası, ev ve işyerlerinde kullanılan aksesuarların başında geliyor. Mutfak veya banyolarda kullanılan çöp kovalarında  farklı özelliklere sahip modeller bulunuyor. Çöp kovası modelleri renk, fonksiyon ve boyut olarak farklılık göstermektedir. Ayrıca modeller, farklı ihtiyaçlara ve dekorasyona uygun olarak üretilmektedir.

Farklı fonksiyonel özelliklere sahip çöp kovaları hem mutfak hem de banyolarda kullanılabilmektedir. Pedallı çöp kovası sahip olduğu fonksiyonel özelliği sayesinde el ile çöp kovasının kapağını açmadan kullanım imkanı sağlar.

Pedalına basarak kovanın kapağını açabilir, çöpleri içine hızla atabilirsiniz. Mekanik olarak hızla açılıp kapanması sayesinde sorunsuz bir şekilde çöplerinizi atabilir kapağına dokunmayarak daha hijyenik bir kullanım elde edebilirsiniz.

Çöp kovası fiyatları birçok değişkene göre farklılık göstermektedir. Fiyat farkının değişiminde üretilen malzeme ilk belirleyici arasında yer alıyor. Örneğin, metal çöp kovası daha sağlam ve uzun süreli bir kullanım imkanı sunduğu için daha farklı bir fiyat aralığına sahiptir. Ayrıca metal çöp kovaları modellerinden olan paslanmaz çöp kovası modelleri de daha farklı fiyata sahiptir.

Mutfak Çöp Kovası Ne İşe Yarar?

Mutfaklarda kullanılan çöp kovaları ev ve işyerlerindeki evsel atıkların hijyenik bir şekilde toplanmasına imkan sağlar. Bu toplanan atıklar çöp kovası yardımıyla evden kolaylıkla uzaklaştırılabilirler.

Mutfak çöp kovasısahip olduğu kapak sayesinde evsel atıkların bulunduğu ortama zararlı mikroorganizmaların yayılmasını önler. Ayrıca mutfak içinde kötü koku oluşmasını da engeller. Böylece mutfağın derli toplu bir şekilde görünmesini sağlar.

Mutfaklarda kullanılan birbirinden farklı çöp kovası modelleri bulunuyor. Bu modellerin başında ise dolap içi çöp kovası geliyor. Bu modellerde çöp kovası mutfaklarda bulunan tezgah altı dolaplarına yerleştirilebilir. Böylece çöp kovası hem mutfakta yer kaplamaz hem de çöplerin daha hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlar.

Tezgah altı çöp kovalarıhem iş hem de ev mutfaklarında kullanılabilen bir yapıya sahiptir. Ev tipi olan çöp kovaları daha ufak ebatlara sahipken iş yeri mutfakları için kullanılan çöp kovaları oldukça büyük ebatları ile daha kolay bir kullanım imkanı sunuyor.

Çöp Kovası Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Mutfak ve banyolarda kullanılan çöp kovaları farklı özelliklere sahiptir. Oldukça geniş ürün yelpazesine sahip olan çöp kovalarından sizin için hangisinin doğru olduğuna karar vermek ise ilk bakışta zorlayıcı görünse de tercihlerinizi belirleyerek kolaylıkla seçim yapabilirsiniz.

Öncelikle çöp kovasını nerede kullanacağınıza karar vermeniz size seçim konusunda büyük yarar sağlayacaktır. Banyo çöp kovası yalnızca banyolarda kullanım imkanı sunar. Ayrıca bu çöp kovalarının tasarımı banyolar için uygunluğa sahiptir.

Çöp kovası satın alırken çöp kovasının boyutu da dikkat etmeniz gereken detayların başında geliyor. İhtiyacınızı belirleyerek birçok boyuta sahip çöp kovalarından size uygun olanı seçebilirsiniz. Örneğin, büyük çöp kovası modelleri  geniş mutfaklar için ideal bir kullanım imkanı sunmaktadır.

Siz de mutfak veya banyonuz için en iyi çöp kovası modellerine YapıHome ile ulaşabilir, mutfağınızda veya banyonuzda kullanışlı bir çöp kovasına sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR