2.105 TL KDV Dahil
3.003 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
2.655 TL KDV Dahil
3.789 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
2.060 TL KDV Dahil
2.936 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
2.830 TL KDV Dahil
4.037 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
2.085 TL KDV Dahil
2.978 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
175 TL KDV Dahil
384 TL KDV Dahil
%54 İndirim
%54İndirim
Yeni Ürün
Hızlı Kargo
190 TL KDV Dahil
271 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Hızlı Kargo
1.980 TL KDV Dahil
2.827 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
915 TL KDV Dahil
2.025 TL KDV Dahil
%55 İndirim
%55İndirim
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
430 TL KDV Dahil
608 TL KDV Dahil
195 TL KDV Dahil
277 TL KDV Dahil
220 TL KDV Dahil
312 TL KDV Dahil
225 TL KDV Dahil
317 TL KDV Dahil
280 TL KDV Dahil
395 TL KDV Dahil
275 TL KDV Dahil
389 TL KDV Dahil
375 TL KDV Dahil
529 TL KDV Dahil
375 TL KDV Dahil
529 TL KDV Dahil
385 TL KDV Dahil
546 TL KDV Dahil
430 TL KDV Dahil
608 TL KDV Dahil
405 TL KDV Dahil
575 TL KDV Dahil
420 TL KDV Dahil
596 TL KDV Dahil
420 TL KDV Dahil
596 TL KDV Dahil
490 TL KDV Dahil
700 TL KDV Dahil
460 TL KDV Dahil
656 TL KDV Dahil
465 TL KDV Dahil
660 TL KDV Dahil
470 TL KDV Dahil
671 TL KDV Dahil
525 TL KDV Dahil
743 TL KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
570 TL KDV Dahil
813 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
615 TL KDV Dahil
877 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
600 TL KDV Dahil
857 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Toplam 32 / 409 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Armatür Modelleri ve Fiyatları

Armatürler işlevselliklerinin yanı sıra tasarımlarıyla dekorasyon açısından önemli bir yere sahiptir. Mutfak ve banyolarda tercih edilen armatürler suyun mutfağa ulaşmasını sağlar. Aynı zamanda mutfak ve banyolara bir şıklık sağlama imkanına sahiptir. Armatürlerin sahip olduğu çeşitlilik sayesinde herkes kendisine uygun modeli rahatlıkla bulabilir. Dayanıklı olarak üretilen bu seçenekler uzun yıllar paslanmadan kullanımınız için uygundur. Sıradışı alternatifler arayanlar için farklı geometrik şekillerde ve oynar başlığa sahip armatür çeşitleri bulunmaktadır.

Armatür Özellikleri

Armatürler sabit, taşınabilir ve özel amaçlı olarak gruplandırılabilir ancak geniş kullanım alanları nedeniyle neredeyse her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Aç kapa musluk şeklinde de karşılaşılabilen armatür musluk modelleri de pek çok alanda tercih edilir. Hem ev hem de işlerinin mutfak ve banyolarında armatüre ihtiyaç duyulmaktadır.

Banyolarda banyo bataryası, banyoların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Ayrıca küvetlerde ise küvet bataryaları olarak karşılaşabileceğiniz bu estetik ve kullanışlı parça banyolar için elzemdir. Yüksek performans gösteren mutfak, banyo ve küvet bataryalarının yanı sıra armatür musluklar hayatı kolaylaştırmaktadır. Suyu kolaylıkla sıcak ya soğuk olarak ayarlamanızı sağlar ve istediğinizde ılık suya kolay bir şekilde erişmenize imkan tanır.

Armatür Modelleri

Armatürler farklı renk ve tasarımlarıyla banyo ve mutfakların dekorunu tamamlar. Sade seçeneklerin yanı sıra gösterişli modellerin bulunması, herkesin kendisine uygun olan ürüne ulaşmasını sağlar. Musluk ile uyumlu armatürler seçerek banyo veya mutfağınızda uyum yakalayabilirsiniz. Mutfaklarda kullanılan armatürler gibi banyolarda da kullanılan birçok armatür bulunuyor.

Çanak lavabo bataryası modelleri banyolarda en sık tercih edilen armatürler arasında yer alıyor. Banyo ve mutfağınızın tesisatını da gözden geçirerek en doğru seçimi yapabilirsiniz. Su tasarrufu yapmayı önemsiyorsanız fotoselli ya da zaman ayarlı modelleri tercih edebilirsiniz. Farklı renklerdeki seçenekler arasından siyah, altın ya da bakır gibi klasik renklere ek olarak desenli seçenekleri de satın alabilirsiniz. Ankastre küvet bataryaları ile küvetinizde su akışını dilediğiniz gibi ayarlayabilir, küvetinize uygun bir model tercih ederek banyonuzda şıklığa ulaşabilirsiniz.

Mutfak ve Banyo Armatür Modelleri

Armatürler hem mutfak hem de banyolar için elzemdir. Ancak banyo ve mutfak armatürleri birbirinden farklılık göstermektedir. Mutfak için uygun olan armatürler daha uzun gövdeye sahip olup oynar başlığı ile kolaylıkla hareket ettirilebilmektedir. 360 derece dönebilen sistemi sayesinde yalnızca lavabo içine değil lavabo dışına da ulaşabilmektedir.

Armatür batarya uzun ömürlü seramik kartuşa sahiptir. Döner boruya sahip olan modeller çok dayanıklı olup kolayca hareket imkânı sağlar. Lavabo içini temizlerken dilediğiniz noktaya yönlendirebilirsiniz. Fonksiyonel el duşu ve paslanmaz spirali sayesinde her daim kalitesini korur. Kimi armatürlü musluklarda sessiz su akışı sağlayan perlatör bulunmaktadır. Özellikle bebeğiniz varsa ve sesten rahatsız olmasını istemiyorsanız bu musluklar sizler için kurtarıcı olacaktır. Şık görüntüsü ile oldukça güzel görünen armatürleri ihtiyacınıza yönelik olarak tercih edebilirsiniz.

Banyo ve Mutfak Armatür Fiyatları

Mutfak ve banyo armatür fiyatları ürünün taşıdığı özelliklere ve materyale göre farklılık gösterebilir. Üretilen materyal fiyat üzerinde doğrudan belirleyici bir etkiye sahiptir. Örneğin oksitlenmeye dayanıklı olan bir armatürün fiyatı bu noktada farklılık göstermektedir. Ayrıca tasarımsal özellikler de fiyat konusunda doğrudan belirleyici bir etkiye sahiptir.

Özel tasarım ürünleri olarak sunulan mutfak veya banyo armatür modelleri standart ölçü ve görünüme sahip armatürlere göre daha farklı bir fiyata sahiptir. Örneğin armatür kuğu boyunlu standart görünümlü armatürlere göre daha farklı bir fiyat skalasına sahiptir. Diğer yandan renkli armatürler de fiyat açısından farklılığa sahiptir.

Farklı Tasarıma Sahip Armatür Çeşitleri ile Banyo ve Mutfaklarınızı Özelleştirin

Armatürler tasarımsal özellikleri ve renkleri ile birçok alt modele sahiptir. Tasarımlarının yanı sıra farklı renklere sahip armatür modelleri hem mutfak hem de banyolarda tercih edilmektedir. Modern çizgilere sahip bir mutfak ve banyoya sahipseniz siyah armatürü tercih edebilirsiniz. Eğer mutfak veya banyonuzda klasik bir görünümden hoşlanıyorsanız krom armatür modelleri sizin için iyi bir tercih olabilir.

Mutfak ve banyolarınızda daha özel tasarımlardan hoşlanıyorsanız altın armatür iyi bir tercih olabilir. Altın renginin sunmuş olduğu parlaklık ile mutfağınızda veya banyonuzda ışıltılı bir görünüm elde edebilirsiniz. Renklerin yanı sıra tasarımsal özelliklerde de birçok farklılık bulunan armatürlerden sizin zevkinize uygun olan modeli tercih edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR