7.785 TL KDV Dahil
4.050 TL KDV Dahil
4.050 TL KDV Dahil
2.880 TL KDV Dahil
5.910 TL KDV Dahil
3.870 TL KDV Dahil
3.690 TL KDV Dahil
5.400 TL KDV Dahil
Toplam 32 / 84 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Şık ve pratik havluluklarla banyonuzu daha kullanışlı hale getirin, farklı renk ve modellerdeki havluluklarla stilinizi yansıtın.

Havluluk

Banyo ve mutfaklarda el ve yüzün kurulanması için kullanılan havlu, hemen hemen tüm banyo ve mutfaklarda yer alan bir parçadır. Mutfak için kullanılan havlular elleri kurulamak için kullanılırken, banyo havluları el ve yüz için kullanılıyor. Havluların temiz bir şekilde asılmasını sağlayan havluluk banyo ve mutfak için tercih edilen aksesuarların başında geliyor. Havluluklar hem fonksiyonel hem de estetik özellikleri ile öne çıkıyor. Banyo ve mutfaklarda havlunun şık bir şekilde asılmasını sağlayan havluluklar ayrıca havlunun tezgah ve lavabo yanında temiz bir şekilde kalmasını da sağlar.

Havluluk Modelleri ve Fiyatları

Fonksiyonel özellikleri ile öne çıkan havluluklar banyo ve mutfaklarda kullanılan basit ama etkili aksesuarların başında geliyor. Havluluk modelleri tasarıma, üretildiği malzemeye ve rengine göre farklılık göstermektedir. Ayrıca havluluklar banyo havluluk ve mutfak havluluk olarak da ikiye ayrılıyor. Havluluklar, yapışkanlı veya duvara monte edilebilen model seçeneklerine sahiptir. Duvara yapıştırılan havluluklar daha sade tasarımları ile öne çıkmaktadır. Ancak yapışkan kısa sürede deforme olduğu için dayanıklılık açısından düşüktür. Duvara monte olarak kullanılabilen havluluklar ise size uzun süreli bir kullanım sağlayacaktır. Havluluk fiyatları ürünün malzemesi, tasarımı ile farklılık göstermektedir. Havluluklar her bütçeye uygun olarak bulunabilecek ürünlerin başında geliyor. Sade tasarıma sahip ürünlerle daha farklı tasarımsal özellikleri bulunan havluluk modelleri arasında fiyat farklılıkları mevcuttur. Havluluğun üretildiği madde de elbette fiyat üzerinde belirleyici etkiye sahiptir. Plastikten üretilen havluluklar ile metalden üretilen havluluklar arasında bariz fiyat farkı bulunuyor.

Mutfak ve Banyolarda İhtiyacınıza Göre Tercih Edebileceğiniz Havluluklar

Havluların hijyenik bir şekilde asılmasını sağlayan havluluklar, mutfak ve banyolarda en sık tercih edilen parçalar arasındadır. İlk bakışta oldukça basit bir yapıya sahip olduğu fark edilen havluluklar, banyo ve mutfaklara yaptıkları büyük dokunuşlar ile biliniyor. Havluluk çeşitleri farklı kaliteye sahip olmaları ile birbirlerinden ayrılmaktadır. Banyo ve mutfağınızın yapısına göre tercih edebileceğiniz bir havluluk, size rahat bir kullanım imkanı sunacaktır. Örneğin, mutfakta lavabo alanınız darsa havluluk askısı sizin için iyi bir tercih olacaktır. Duvara veya mermere yapıştırılan bu askılıklar sizin yerden tasarruf etmenizi sağlayacaktır. Büyük bir banyoya sahipseniz havluluk setini tercih ederek banyonuza şık bir görünüm katabilirsiniz. Havluluk seti ile banyolarınıza birden fazla havluyu düzenli bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Böylece hem kağıt hem de kumaş havlularınız şık ve hijyenik bir biçimde banyonuzda yer alabilir.

Birbirinden Şık Havluluklar ile Banyo ve Mutfağınıza Hava Katın

Banyo ve mutfaklarda kullanılan havluluklar fonksiyonel açıdan oldukça kolay bir kullanım sunar. Havlunun tam olarak el hizasında olmasını ve kolaylıkla ulaşılabilmesini sağlamanın yanı sıra görünümleri ile bulundukları alanın havasını tamamen değiştirir.Banyo veya mutfağınızda şık bir havluluğa sahip olmak için farklı renk seçeneklerine yönelebilirsiniz. Banyo ve mutfağınız ile uyumlu bir renk seçiminde bulunarak şıklığı kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Siyah havluluk hemen hemen birçok banyo ve mutfak ile uyum sağlayabilir. Ayrıca modern çizgileri ile mutfak veya banyonuzda havayı değiştirecektir. Mutfak ve banyonuzda lüksü yansıtmaktan hoşlanıyorsanız gold havluluk modelleri sizin için iyi bir tercih olacaktır. Altın renginin asaleti ve parlaklığı ile banyonuzda veya mutfağınızda farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Siz de vitrifiye ürünleri ve aksesuarları hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız YapıHome’u ziyaret ederek mutfak ve banyonuzun ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR