Banyonuzun hijyenik ve düzenli görünmesini sağlayın, farklı tarz ve renklerdeki klozet kapakları seçenekleri ile banyonuzu zenginleştirin.

Klozet Kapağı Modelleri ve Fiyatları

Klozet kapakları birçok farklı ihtiyacı karşılamak amacıyla değişik tür ve özelliklerde üretiliyor. Aynı zamanda klozet kapaklarının üretiminde pek çok farklı malzemeden de yararlanılıyor. Her malzeme kendine has avantajlar barındırıyor. Bazı malzemeler temizliği kolaylaştırarak hijyene katkı sağlarken bazı malzemeler konforu arttırabiliyor. Klozet kapakları aynı zamanda kapanış biçimlerine göre de sınıflandırıyor. Yavaş kapanan klozet kapakları kırılma gibi durumların önüne geçiyor ve sessiz bir kullanım imkânı sunuyor.

Klozet Kapağı Fiyatları

Klozet kapağı fiyatları birçok değişkene göre farklılık gösterebiliyor. Klozet kapağının markası, üretim malzemesi, tasarımı ve kapanma biçimi gibi özellikler klozet kapağı fiyatlarını etkileyen birçok faktörden birkaçı. Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak bütçenize, klozetinize ve banyonuza en uygun klozet kapağı modelini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Yavaş Kapanan Klozet Kapağı

Günümüzde klozet kapakları birçok farklı teknolojiden yararlanılarak üretiliyor. Bu teknolojilerden bir tanesi de yavaş kapanan klozet kapakları. Yavaş kapanan klozet kapaklarının kullanıcılarına sağladıkları en büyük avantaj ses çıkarmıyor oluşları. Son derece sessiz çalışan bu model klozet kapaklarının aynı zamanda kullanım ömürleri de oldukça uzun oluyor. Kapağı isteseniz dahi klozete çarpamadığınızdan dolayı kırılma ya da ezilme gibi durumlarla karşılaşmanız imkânsız hale geliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR