Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz
Ücretsiz Kargo
Hızlı Kargo
Fiyat Sorunuz

Şık ve minimalist, ankastre lavabo bataryaları.

Ankastre Lavabo Bataryası

Evlerdeki su kullanımını konfor ve şıklık ile buluşturan ankastre lavabo bataryası modelleri son derece kullanışlı ve özel tüketim grubu ürünlerdir. Çok az yer kaplayan bu ürünler mutfak ve banyolarınızda çok az yer kaplayarak evin total kullanım alanından çalmaz.

Ankastre Lavabo Bataryası Modelleri ve Fiyatları

Yüksek teknoloji kullanılarak üretilen ankastre lavabo bataryası modelleri kullanıcılara çeşitli özellikleri sunmaktadır. Özellikle ısı ve su akış hızı kontrolü sağlayan modelleri ile dikkat çeken bu ürünler tasarruf konusunda da yardımcı olurlar.

Yeşil bina projelerinde sıklıkla kullanılan ankastre lavabo bataryası modelleri yapılarında bulunan özel perlatörler sayesinde doğa ve çevre kirliliğinin ve su israfının önüne geçerler.

Ankastre banyo bataryası sıva altı modelleri kaba inşaat sırasında galvaniz borularla uyumlu olacak şekilde üretilirler. Dolayısıyla evin mimarisinin ilk oluşumuna eşlik ettikleri için göz yormayan bir zarafet sunarlar. Organik bir duruşu olan bu modellerde geniş açılı açma- kapama ve perlatör gibi özellikler yer almaktadır.

3 yollu ankastre banyo bataryası modelleri 3 farklı yönlendiriciye sahip olan ürünlerdir. İnce ve keskin hatlara sahip olan bu sofistike ürünler tek ve çift kollu modelleri ürün koleksiyonunda barındırıyor. Avuç içiyle kontrol edilebilen bu ergonomik ürünler su tasarrufu sağlayacak teknolojiye sahiptir.

Ankastre lavabo bataryası modelleri arasında yer alan klasik tip seçeneği evinde otantik esintilerden hoşlananlara hitap ediyor. Seramik diskli kartuştan yapılan bu modeller oldukça sessiz akış özelliğine sahiptir. Evdeki diğer dekoratif eşyalar ile iyi bir kombin oluşturan klasik modellerin çeşitli versiyonları bulunmaktadır.

Ankastre lavabo bataryası fiyatları modellerin üretildiği metalin cinsine, teknolojik aksamın donanım kalitesine ve ürünlerin tasarım farklılıklarına göre farklılık göstermektedir. Yüksek nem ve sıcaklık farklılıklarından etkilenmemesi gereken ankastre lavabo bataryalarının donanım kalitesi önemlidir.

Ankastre lavabo bataryası duvar tesisatı ile de yakından ilişkilidir. Kalitesiz malzemeden üretilmiş bataryaların evin genel tesisatına zarar verebileceği unutulmamalıdır.

Ankastre Lavabo Bataryası Renk Seçimi

Siyah ankastre lavabo bataryası modelleri mutfak ve banyo lavabolarında oluşturduğu kontrast ile dikkat çekici bir görünüm sunmaktadır. Kiri belli etmeyen yapısıyla da kullanım kolaylığı sağlayan bu modeller ürün kataloğunun iddialı seçenekleri arasında yer almaktadır.

Altın renkli ankastre lavabo bataryası modelleri gösterişli bir atmosferden hoşlanan kullanıcılar için önerilen ürünler arasındadır. Evlerin genel atmosferine renklilik ve canlılık katan bu modeller ankastre banyo bataryası setleri arasında en deneysel tasarımlardan birisidir.

Ankastre lavabo bataryası renk seçenekleri arasında bunlardan başka bronz, krom ve mat siyah gibi renk seçenekleri de yer almaktadır. Daha sade motiflerden hoşlanan kullanıcılara hitap eden bu ürünler klasik organizasyonlar için oldukça iyi çözümlerdir. Ankastre lavabo bataryası modellerinin renkleri her türlü aşınma ve korozyona dayanıklı olacak şekilde üretilmişlerdir.

Ankastre Lavabo Bataryası Seçiminde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Ankastre lavabo bataryası modelleri tercih edilirken dikkate alınması gereken en önemli konu kullanıcı için ergonomik bir deneyim sunulmasıdır. Bu aşamada ankastre lavabo bataryasının yerden yüksekliği iyi hesaplanmalıdır. Aksi takdirde kullanım aşamasında verimsiz ve keyifsiz bir durum ortaya çıkar.

Ankastre lavabo bataryası montajı dikkatli ve iyi yapılmalıdır. Duvarın içine gömülü olan bu ürünlerin montajı iyi yapılmazsa su sızıntısı olabilir ve evinizde büyük sorunlara yol açabilir. Dolayısıyla özellikle sıva altı modeller dikkatli yapılmalıdır. Su tasarrufu adına su debisi sabitleyici modellerin tercih edilmesi de maddi olarak kazançlı olacaktır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR