Ankastre Lavabo Bataryası
1.199 TL KDV Dahil
1.600 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Ankastre Lavabo Bataryası
810 TL KDV Dahil
1.073 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

Ankastre Lavabo Bataryası Özellikleri

Ankastre lavabo bataryaları suyun akışını ve sıcaklığını kontrol etmek için üretilmiş ürünlerdir. Bu temel özelliklerinin yanında birçok fonksiyonel özellikte barındıran ankastre lavabo bataryaları günümüzde tasarımında bir parçası olarak lavabolarınıza şıklıkta katarlar. Pek çok farklı boyut ve tasarımı bulunan lavabo bataryaları aynı zamanda son derece dayanıklı ürünlerdir. İlerleyen yıllarda sıkıntı çekmemek için malzeme kalitesi yüksek ve sağlam ankastre lavabo bataryaları tercih edilmelidir.

Ankastre Lavabo Bataryası Fiyatları

Son yıllarda gelişen teknoloji ve üretim imkânları sayesinde pek çok modeli bulunan ankastre lavabo bataryalarının fiyatları da bu duruma paralel olarak son derece geniş bir yelpazeye dağılmış durumdadır. Pek çok faktör ankastre lavabo bataryası fiyatlarına etki etmektedir. Bu faktörlerden bazıları ankastre lavabo bataryasının markası, modeli ve tasarımıdır.
Tüm bu faktörleri göz önünde bulundurarak yapacağınız batarya seçimi sırasında dikkat etmeniz gerek bir diğer önemli özellikte su tesisatınızın durumudur. Montaj esnasında sorunlar ile karşılaşmak istemiyorsanız satın alacağınız bataryanın su tesisatınız ile uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.