11.450 TL KDV Dahil

Eviye

Eviye, günümüzde hemen hemen birçok evin vazgeçilmezleri arasında yer alan, mutfaklarda kullanılan bir çeşit lavabo modelidir. Hem estetik görünümü hem de kullanım kolaylığı nedeniyle, mutfaklarda en çok tercih edilen lavabo modeli olan eviyeler, hemen hemen her mutfakla büyük bir uyuma sahiptir. Birbirinden farklı eviye çeşitleri hem ev hem de işyeri mutfaklarında sorunsuz bir şekilde kullanılmaktadır. Bu dayanıklı ürün sayesinde mutfağınızı her daim hijyenik tutabilir ayrıca sebze ve meyveleri yıkayabilirsiniz.

Eviye Modelleri ve Fiyatları

Eviyeler, üretildikleri malzemeye göre farklılık göstermektedir. Paslanmaz çelik, granit, cam, seramik ve kompozit malzemelerden yapılan eviyelerin her birinin farklı özellikleri bulunmaktadır. Eviye modelleri başta üretildikleri malzemeye, tasarıma ve boyutuna göre farklılık göstermektedir. Eviye modelleri arasında ilk dikkat çeken durum malzemedir. Özellikle paslanmaz çelik eviyeler dayanıklı ve kolay temizlenirken, granit eviyeler dayanıklılıkları ve estetik görünümleri nedeniyle tercih edilmektedir. Cam eviyeler ise modern tasarımları sayesinde daha çok estetik kaygılar nedeniyle tercih edilir.Eviye boyutları da model açısından belirleyici bir etkiye sahiptir. Eviyeler her mutfağa göre uygun şekilde tasarlanmaktadır. Büyük eviyeler, daha geniş mutfaklarda büyük bir kullanım kolaylığı sağlarken, küçük eviyeler ufak boyutlu mutfaklarda çok daha konforlu bir kullanım imkanı sunar. Eviye fiyatları da modellerde olduğu gibi üretildiği hammaddeye, boyuta ve tasarıma göre farklılık göstermektedir. Standart eviyeler özel tasarım eviyelere göre daha farklı bir fiyat skalasına sahiptir.

Birbirinden Özel Renklere Sahip Eviyelerle Mutfağınızı Özelleştirin

Mutfağınız için eviye seçerken elbette model ve boyutun önemi olduğu gibi renk seçimi de göz önünde bulundurmanız gereken detayların başında geliyor. Eviye renkleri genellikle standart olarak kromdur. Krom eviyeler hemen hemen birçok mutfakta görülen eviye modelleri arasında yer alıyor. Ancak mutfağınızı özelleştirmeyi planlıyorsanız daha farklı renk seçeneklerine yönelebilirsiniz. Örneğin, son dönemlerde en sık tercih edilen mutfak eviyesi renkleri arasında siyah geliyor. Siyah renkli eviyeler kiri göstermediği için birçok kişi tarafından tercih ediliyor.Mutfağınızın daha özel bir görünüme sahip olmasını istiyorsanız gold eviyeyi tercih edebilirsiniz. Altın renginin verdiği özgünlük hissiyle mutfağınızda fark yaratabilirsiniz.

Mutfak Eviyesi Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

​​

Mutfak eviyesi, hemen hemen her mutfağın olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Her gün yemek yaparken ve bulaşık yıkarken kullanılan eviye, mutfaktaki birçok işin çok daha kolay ve rahat hale gelmesini sağlıyor. Bu yüzden mutfağınız için eviye satın almadan önce dikkat etmeniz gereken bazı detaylar bulunuyor. Ayrıca, mutfak evyesi seçerken dikkat edilmesi gereken bazı faktörler vardır. Bunlar boyut, malzeme kalitesi, derinlik ve tip olarak ayrılmaktadır.Mutfak evyesinin boyutu, kullanım amacına göre belirlenmelidir. Büyük bir evin mutfağı için büyük bir evye seçmek daha uygun olabilirken, küçük bir evde yaşıyorsanız daha küçük bir evye daha işlevsel olabilir. Ayrıca, mutfak evyesi tezgahınızın boyutuna da uygun olmalıdır.Mutfak evyeleri çeşitli malzemelerden yapılmaktadır. Paslanmaz çelik, granit, seramik ve çelik gibi malzemeler arasından sizin için en uygun seçimi yapmanız gerekiyor. Eğer uzun süreli kullanmayı ve sağlamlığı ön plana çıkarıyorsanız çelik ve krom gibi modeller sizin için daha uygun olacaktır. Evyenin derinliği de mutfağınız için eviye seçiminde önemli bir faktördür. Derin bir evye, büyük kaplar ve tencereler için daha uygun olabilirken, daha sığ bir evye mutfakta daha fazla alan sağlayabilir. Bu yüzden seçiminizi yaparken mutfağınızın yapısını ve ihtiyaçlarınızı mutlaka göz önünde bulundurmalısınız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR