Benzer Ürünler
Pure ConceptStarx Gold-white Asma Klozet + Yavaş Kapanır Kapak
Pure ConceptStarx Gold-white Asma Klozet + Yavaş Kapanır Kapak
Pure ConceptStarx Gold-white Asma Klozet + Yavaş Kapanır Kapak

Starx Altın Beyaz 58 cm Asma Klozet (WH-752)

0,00
Tedarikçi : STOK
Acele Et! Yalnızca : 0

Starx Gold-White Asma Klozet üzerinde taşıdığı geometrik desenleri ile son derece şık bir tasarıma sahiptir. Banyosunun dekorasyonuna önem veren kullanıcılar için oldukça ideal bir üründür. Hijyenik yapısı ile zararlı bakterilerin üremesine izin vermez ve bu sayede sağlıklı bir kullanım imkânı sunar. Aynı zamanda dayanıklı yapısı ile uzun yıllar boyunca ilk günkü görünümünü korur. Tüm bunların yanında son derece ergonomik bir tasarıma sahip olması ile de dikkat çeken Starx Gold-White Asma Klozet konforlu bir kullanıma sahiptir.

Dekoratif Asma Klozet

Asma klozet çeşitleri tasarımlarındaki pek çok yenilik sebebiyle yeni nesil klozetler olarak bilinirler. Asma klozetlerin geleneksel klozetlerden en büyük farkı tabana değil duvara asılarak monte edilmeleridir. Bunun dışında Starx Gold-White Asma Klozette olduğu gibi asma klozetler görünüş bakımından çok daha modern dokunuşlar barındırırlar. Klozetler banyonun en önemli dekorasyon ögelerinden bir tanesidir. Dolayısı ile şık bir klozet bütün banyonuzun havasını bir anda değiştirme potansiyeline sahiptir Starx Gold-White Asma Klozet son derece şık tasarımı ile banyonuzun dekorasyonunu mükemmelleştirebilecek bir üründür.

Gömme Klozet

Asma klozetler gömme rezervuarlar ile birlikte kullanılmak zorunda olduğundan bazen gömme klozet olarak da adlandırılırlar. Starx Gold-White Asma Klozet gömme rezervuar ile birlikte kullanılıyor oluşu sayesinde hem son derece şık bir görünüme kavuşur hem de kullanıcılarına banyoda daha geniş bir alanı kullanma imkânı sunar. Bu sayede kullanıcılarını daha ferah bir banyo ortamına kavuşturan Starx Gold-White Asma Klozet bir kullanım vadeder.

Hijyenik Asma Klozet

Porselen malzemeden üretilen Starx Gold-White Asma Klozet son derece kolay temizlenebilen ve sterilize edilebilen bir yapıya sahiptir. Üzerinde biriken kirlerin ve mikroorganizmaların kolayca temizlenemediği klozetlerin aksine Starx Gold-White Asma Klozet son derece sağlıklı bir üründür.

Asma Klozet Montajı

Banyoların en önemli aksesuarlarından biri olan klozetlerin montajı için değerlendirilmesi gereken pek çok konu vardır. Asma klozetlerin montajı için öncelikle banyonuzun durumunu gözden geçirmeniz gerekmektedir Starx Gold-White Asma Klozet hemen hemen her banyoya montajı yapılabilecek bir üründür. Geleneksel klozet modellerinin aksine gömme rezervuarla birlikte kullanıldığından dolayı banyonuzun boyutu küçük dahi olsa Starx Gold-White Asma Klozet için uygun bir yer mutlaka bulunacaktır. Aynı zamanda asma klozetlerin montajı yapılmadan önce giderin durumu da mutlaka gözden geçirilmeli ve uygun duruma getirilmelidir.

Yavaş Kapanır Klozet Kapağı

Yavaş kapanır klozet kapağı ile birlikte satışa sunulan Starx Gold-White Asma Klozet bu yönüyle de son derece avantajlı bir üründür. Yavaş kapanır klozet kapakları klasik modellerin aksine yukarıdan bıraktığınızda her hangi bir müdahaleye gerek kalmadan yavaşça yerine oturur. Bu sayede son derece sessiz çalışan yavaş kapanır klozet kapakları aynı zamanda kırılma ve çatlama gibi durumlarla karşılaşmanızın önüne geçer ve uzun yıllar boyu kullanım imkânı sunar.

Teknik Özellikler

Renk: Altın

Desen: Geometrik

Materyal: Porselen

Genişlik: 41,5 cm

Yükseklik: 41 cm

Derinlik: 58,5 cm

Montaj Türü: Asma

Kapatma Tipi: Yavaş Kapanır

Kanalsız Teknoloji: Yok

Ağır Kimyasal Kullanmayınız

Not: Ürünün gönderileceği şehre göre teslimat süresi değişmektedir.

Renk
Altın
Ebat
58 cm
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR