OpetOpet Adblue 5 LT EURO 4/5/6
OpetOpet Adblue 5 LT EURO 4/5/6
OpetOpet Adblue 5 LT EURO 4/5/6
OpetOpet Adblue 5 LT EURO 4/5/6
OpetOpet Adblue 5 LT EURO 4/5/6

Adblue 5Lt Euro 4/5/6 (ADBLUE6)

0,00
Marka : Opet
Tedarikçi : XML-NEW
Fiyat : 180 TL(KDV Dahil)
18 TL 'den başlayan taksitlerle satın al

OPET RESMİ BAYİDEN TOPTAN FİYATINA PERAKENDE SATIŞ!

Opet AdBlue®

AdBlue ürünü, dizel motorlu araçların oluşturduğu egzoz salınımı azaltmak için kullanılan % 32,5 üre ve %67,5 saflaştırılmış sudan oluşan su bazlı üre çözeltisidir.

Opet AdBlue® ISO 22241 standardına uygun üretilmiş doğayla uyumlu su bazlı üre çözeltisi olup, SCR teknolojisine sahip dizel motorlu araçlardan çevreye salınan zararlı azot oksit (Nox) emisyonlarının Euro IV ve sonrası emisyon standartlarında belirtilen seviyelere indirgenmesini sağlamak üzere kullanılır.

Binek, hafif ticari ve ağır ticari dizel araçlarda gelişmiş Çevre Emisyon Standartları’nı karşılayabilmek için diğer emisyon sistemlerine ek olarak bir de SCR (Seçici Katalitik İndirgeme) Sistemi kullanılmaktadır.

SCR (Seçici Katalitik İndirgeme) Sistemi

Binek, hafif ticari ve ağır ticari dizel araçlarınızda kullanılan bu sisteme egzoz atıkları girmeden önce üzerine özel bir kimyasal karışım olan Opet AdBlue® püskürtülmektedir. Daha sonra sistemin içerisine giren çevreye zararlı egzoz atıkları Opet AdBlue® ile etkileşime girerek, çevreye hiçbir zararı olmayan su ve azota çevrilmektedir.

Opet AdBlue® artık akaryakıt gibi aracınızın ayrılmaz bir sarf malzemesi haline gelmiştir.

SCR sistemine sahip dizel aracınızdan optimum performansı alabilmek için mutlaka VDA onayına sahip Opet AdBlue®’nun kullanılmasını tavsiye ederiz. 

Litre
5 Litre
Viskozite
5W-30
Deneme
Armatürler Tümü
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR