2.000 TL KDV Dahil
2.376 TL KDV Dahil
%16 İndirim
%16İndirim
Ücretsiz Kargo
4.917 TL KDV Dahil
6.556 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
5.255 TL KDV Dahil
7.506 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
6.213 TL KDV Dahil
8.284 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Toplam 32 / 335 Ürün
Daha Fazla Ürün Yükle

Banyolarınızın en önemli parçalarından, farklı boyut ve stillerde banyo dolabı takımları.

Banyo Dolabı Takımı Modelleri ve Fiyatları

Banyoların şık ve kullanışlı olmasını sağlayan birçok parça bulunuyor. Bu parçalar arasında yer alan banyo dolabı, banyoda kullanılacak eşyaları saklamak için ideal bir seçenektir. Farklı materyaller kullanılarak imal edilen bu ürünler, çeşitli renklerde olmaları ile çoğu banyonun tasarımına kolaylıkla uyum sağlar. Özellikle küçük banyolarda ekstra alan sağlayan banyo dolapları yüksek kaliteleri ile uzun süreli kullanım sunar.

Banyo dolapları banyolarda depolama ve estetiği bir arada sunan banyo mobilyaları arasında yer alıyor. Banyolardaki birçok eşyanın düzenli bir şekilde saklanmasını sağlar. Ayrıca oldukça nemli olan banyolarda bu eşyaların yıpranmasını da önler.

Banyo Dolaplarının Özellikleri Nelerdir?

Banyo dolapları sahip oldukları desen ve materyale göre farklılık göstermektedir. Sadelikten hoşlanıyorsanız düz renk banyo dolaplarını, daha göze çarpan modelleri tercih ediyorsanız renkli ve desenli modelleri tercih edebilirsiniz. Banyo dolaplarını lavabonun üstünde ya da altında olacak şekilde kullanabilirsiniz. Aynalı modeller sayesinde cilt bakımınızı yaparken rahat bir şekilde kendinizi görebilirsiniz.

Başta ahşap olmak üzere farklı materyaller kullanılarak üretilen banyo dolapları arasından büyük, küçük, aynalı ya da çekmeceli gibi seçimler yapabilirsiniz. Aynı zamanda banyo dolaplarından çamaşır makinenizi ya da çamaşır sepetinizi saklamak için yararlanabilirsiniz. Sıkça tercih edilen modellere göz atarak banyonuzun tarzı ile eşleşecek dolabı satın alabilirsiniz. Duvara monte edilen sabit modelleri değerlendirebilir, dilediğiniz rengi seçerek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Lavabolu banyo dolabı gibi seçeneklerle işlevsel bir kullanım sağlayabilirsiniz.

Banyo dolapları banyodaki nemli havanın eşyaları etkilemesini önler, böylece banyodaki eşyalarınızı uzun süreli kullanabilirsiniz. Ayrıca banyodaki birçok ürünün de hijyenik bir şekilde saklanmasını sağlar.

Banyo Dolabı Modelleri

Banyo dolapları banyoların olmazsa olmaz parçaları arasında yer alır. Farklı zevklere uygun olarak çeşitli modellerde, birbirinden güzel renklerde ve farklı boyutlarda üretilen banyo dolabı modelleri arasından dilediğinizi seçerek banyonuzda zevkinizi yansıtabilirsiniz. Sadelikten hoşlanıyorsanız banyo dolabı beyaz renk seçeneklerini değerlendirebilir, beyazın sağlayacağı ahenkle banyonuzda şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Saklamanız gereken eşya çok fazlaysa ya da sıklıkla misafiriniz geliyorsa banyo dolabı çekmeceli modellere göz atarak çekmeceleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.

Banyoda sık vakit geçiriyorsanız ya da aynaya ihtiyaç duyuyorsanız özel olarak tasarlanan aynalı banyo dolabı seçeneğini tercih edebilirsiniz. Banyoda geniş bir alana sahipseniz ya da büyük bir dolaba ihtiyaç duyuyorsanız büyük banyo dolabı tasarımlarına şans verebilirsiniz. İki kapaklı ya da raflı, siyah ve benzeri renklerdeki farklı tasarımları kullanarak banyonuzda özgün bir hava yakalayabilirsiniz.  İhtiyacınıza göre tek kapaklı ya da raf düzeni olan seçeneklere de göz atabilirsiniz.

Banyolarınız İçin En İyi Banyo Dolabı Çeşitleri

Sunta, lake, plastik ve ahşap banyo dolabı modelleri arasından seçim yaparak kaliteli bir dolaba sahip olabilirsiniz. Modern görünümlü tasarımları kullanarak banyonuzda şık bir görüntü yakalayabilirsiniz. Zamansız alternatifleri seçerek modası geçmeyecek bir banyo dolabı satın alabilirsiniz. Banyonuzdaki diğer parçalarla uyumlu bir banyo dolabı edinerek görenleri hayran bırakacak bir uyum oluşturabilirsiniz. Klasik değil de sıra dışı tasarımlardan hoşlanıyorsanız daha renkli modelleri tercih ederek banyonuzda kişiliğinizden bir parçaya yer verebilirsiniz. Aynı zamanda kontrast renkleri bir arada kullanarak zıtlıklar arasından uyumu yakalayabilirsiniz. Farklı modeller sayesinde banyo dolaplarını yalnızca depolama için olmaktan çıkarıp banyonuzda estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Banyo dolabı duvara monte seçeneğine sahip model ile küçük banyolarda yerden tasarruf edebilirsiniz. Banyo dolabı çanak lavabo seçeneği ile dekorasyon modasının son tercihini banyonuzda hissettirebilirsiniz. 

Banyo Dolabı Fiyatları

Banyo dolaplarının fiyatını etkileyen pek çok unsur bulunur. Bu ürünler kullanışlı ve çok çeşitli olmaları ile pek çok kişinin kullanımına uygundur. Materyal kalitesi, renk, boyut, marka gibi birçok özellik bu dolapların fiyatına etki eder. Ürünün fiyatını belirlemede kalite yüksek rol oynar. Avantajlı ve uzun süreli kullanım sunan ürünler daha farklı fiyat aralığına sahip olabilir. Bütçenize ve isteklerinize göre bir banyo dolabı seçerek banyonuzda depolama alanı sağlayabilir, estetik bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.

Banyonuzun ölçülerine uygun şekilde seçeceğiniz bir banyo dolabı ile alanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz. İhtiyacınızdan küçük ya da büyük banyo dolabı almanız size zorluk çıkarabileceği ve banyonuzdaki alanı verimli kullanmamanıza sebep olabileceğinden boyutlara dikkat ederek bir banyo dolabı satın almanız yerinde olabilir.

Niçin Banyo Dolabı Kullanmalısınız?

Banyonuzda kullanacağınız şampuan, duş jeli, havlu gibi eşyalarınızı yerleştirmek, banyonuzu daha düzenli ve rahat bir şekilde kullanmak için banyonuzda banyo dolabına sahip olmanız sizin için avantajlı olacaktır. Ancak banyo dolabı seçerken banyonuzun ihtiyacına göre bir seçim yapmanız isabetli olacaktır. Örneğin küçük bir banyoya sahipseniz daha minimal çizgilere sahip bir banyo dolabını tercih etmeniz banyonuzun dekorasyonu açısından da isabetli olacaktır.

 

Renkli banyo dolabı modelleri de banyolarda özgünlük arayanlar için iyi bir tercih olacaktır. Banyonuzun mermerleri ve diğer parçalarına göre uygun bir renk seçimi yapmanız banyonun ahenkli bir şekilde görünmesine imkan sağlayacaktır. Banyo dolabı modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bir araştırma yaparak sizin için en uygun olanı seçebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR