Ankastre Lavabo Bataryası
6.520 TL KDV Dahil
8.150 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Duş Sistemi
5.660 TL KDV Dahil
7.080 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
Ankastre Lavabo Bataryası
1.199 TL KDV Dahil
1.600 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

Ankastre Batarya Özellikleri

Ankastre bataryalar pek çok farklı fonksiyon ve özellik ile donatılmış banyo ve mutfağınıza şıklık katan son derece dayanıklı ürünlerdir. Özünde suyun akışını ve sıcaklığını kontrol etmek için tasarlanmış ürünler olan ankastre bataryalar günümüzde şıklıkları ile de ön plana çıkıyor. Banyonuza ve mutfağınıza farklı bir hava katan ankastre bataryalar adeta bir sanat eseri gibi parıldıyorlar. Tüm bunların yanında son derece dayanıklı ürünler olan ankastre bataryalar uzun yıllar boyu fonksiyonel özelliklerini yitirmiyorlar.

Ankastre Batarya Modelleri

Pek çok farklı modeli bulunan ankastre bataryalar her banyo ve mutfağa uyumlu bir ürünü bünyesinde barındırıyor. Su tasarrufu ve kireç yok etme gibi pek çok fonksiyonel özelliği kullanıcılarına sunan ankastre bataryalar aynı zamanda şıklık ve zarafetleri ile de dikkat çekiyor. Şık ve modern bir görüntü yakalamak için son derece mühim ayrıntılardan biri olan ankastre bataryaları siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Ankastre Batarya Fiyatları

Günümüzün gelişen teknoloji ve üretim imkânları ile pek çok modeli olan ankastre bataryaların fiyatları da bu duruma paralel olarak değişkenlik gösteriyor. Her zevke ve bütçeye uygun bir modeli mutlaka bulunan ankastre bataryalar arasından seçim yapmak için tasarımınıza uygun bir model beğenmeniz yeterli. Ancak hatırlatmak gerekir ki her ankastre batarya her banyo ve mutfağa uyum sağlayamayabilir. Montaj esasında sıkıntı yaşamamak için seçiminizi yapmadan önce mutlaka tesisatınızı gözden geçirmelisiniz.