Mutfak ve Banyo Musluğu

Musluklar hayatımızda çok önemli bir yeri olan suyu evlerimize ulaştıran çok önemli ürünlerdir. Suyun akışını kontrol etmemize olanak sağlayan musluklar aynı zamanda evlerimize şıklıkta katarlar. Son derece dayanıklı ürünler olan musluklar uzun yıllar boyu kullanıma uygundurlar. Genelde krom ile kaplanan musluklar paslanmaya karşı dirençlidir. Tüm bunların yanında su tasarrufu ve kireç yok edici gibi fonksiyonel özelliklere de sahip olan mutfak ve banyo muslukları evlerimizin vazgeçilmezi konumundadırlar.

Musluk Fiyatları

Günümüzde gelişen teknoloji ve üretim imkânlarının etkisiyle musluk fiyatları da son derece geniş bir yelpazeye yayılmış durumdadır. Musluk fiyatlarını etkileyen faktörlerden bazıları üretim malzemesi, marka ve tasarımdır.
Tüm bu faktörleri göz önüne alarak seçeceğiniz musluk modelinin banyonuzun ya da mutfağınızın su tesisatına uyumlu olması gerekir. Montaj esnasında sorunlar ile karşılaşmamak için satın almadan önce su tesisatınızı incelemenizi ve uygun bir musluk modeli seçmenizi öneririz.