2.434 TL KDV Dahil
3.245 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
2.292 TL KDV Dahil
3.056 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
3.097 TL KDV Dahil
4.130 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
3.982 TL KDV Dahil
5.310 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
10.199 TL KDV Dahil
13.598 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
6.837 TL KDV Dahil
9.115 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
1.761 TL KDV Dahil
2.348 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
2.434 TL KDV Dahil
3.245 TL KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo

Banyo ve Mutfak Lavabosu

Banyo, tuvalet, mutfak, ofis gibi; insan varlığının sürdürülebilirliğinin bulunduğu ve bu döngü içerisinde gelişen teknoloji ve çağ ile beraber modern yaşamı ve hijyeni bir arada bulundurmayı amaçlayarak tasarımlarını sunduğumuz lavabolarla hayatınıza kolaylık ve şıklık katmayı amaçlıyoruz.

Vitrifiye olarak imalatı yapılan lavabolarda temel olarak iki amacı ele alıyoruz; hijyen ve şıklık. Sağlığınıza verdiğimiz önem kadar göz zevkinize hitap eden lavaboları sizlerle buluşturmak için işinde uzman ekip arkadaşlarımızla koordinasyon içerisinde çalışmalar yürütüyor ve çalışmalar sonucunda sizlere memnuniyet ve kaliteli bir hizmet sunuyoruz.

Sağlamlık ve kalite açısından daima iyileştirme ve geliştirmeler sağlayarak size en uzun ömürlü ürünleri en şık şekilde sunmayı amaçlıyoruz. Sunumlarını siz kıymetli müşterilerimiz için gerçekleştirdiğimiz lavabolarımızda fazla kir tutmama, dayanıklılık, insan eli emeği ve işçiliği ile birleşmiş çarpıcı tasarım seçenekleri gibi birçok özelliği barındırmasını sağlıyoruz.

Lavabo Çeşitleri

Lavabolar banyo ve mutfak olmak üzere 2 ayrı kategoriye ayrılırlar. Bu 2 kategori ise kendi içerisinde 5 farklı çeşide ayrılır. Bu çeşitler isimlerini şekillerinden ve monte edilme biçimlerinden alırlar.

Çanak Lavabo

Çanak Lavabolar tezgâh üstü lavabo olarak da bilinirler. Bu tür lavabolar tezgâhın doğrudan üzerine monte edilir ve tezgâhın üzerinde şık görünüşleri ile dikkat çekerler. Oldukça estetik bir lavabo türü olan çanak lavabolar aynı zamanda hijyen açısından da oldukça avantajlıdırlar.

Cam Lavabo

Cam lavabolar adından da anlaşılacağı üzere camdan üretilirler. Son derece şık ve estetik bir görüntünün yanında oldukça dayanıklı bir yapıya da sahiptirler. Genelde çanak lavabolara benzer olarak doğruda tezgâhın üzerine monte edilirler.

Kolon Lavabo

Kolon Lavabolar kolay kullanımı sayesinde en çok tercih edilen lavabo modellerinden biridir. Kolay kullanımın yanında uzun bir kullanım ömrüne de sahip olan kolon lavabolar yeni bir ev dizayn ederken yada evinizi yenilerken göz atmanız gereken bir lavabo türüdür.

Etajerli Lavabo

Etajerli lavabolar son derece estetik ve şık bir görünüme sahip olmasının yanında tezgâh alanından olabildiğince fazla yararlanmayı amaçlayan geniş etajer özelliğine sahiptir. Aksesuarlarınızı lavabo etrafında rahatlıkla konumlandırmanıza imkân veren etajer alanı aynı zamanda kolaylıkla temizlenebilmesi ile hijyeninizi korumanızı da sağlar.

Tezgah Altı Lavabo

Tezgâh altı lavabolar kurulumu tezgâhın içerisinden yapılan ve tezgâh ile bütün ve eşit bir görüntü sağlayan bir lavabo çeşididir. Tezgâh altı lavabolar genellikle tuvalet ve banyolarda kullanılırlar ve kullanım ömürleri oldukça uzundur.