1.454 TL KDV Dahil
1.817 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo
4.020 TL KDV Dahil
5.026 TL KDV Dahil
%20 İndirim
%20İndirim
Ücretsiz Kargo

Klozet kapağı fiyata dahil değildir. Ayrıca satın alınmalıdır.

1.869 TL KDV Dahil
2.875 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
699 TL KDV Dahil
1.076 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo

Yavaş kapanır klozet kapağı fiyata dahildir.

14.669 TL KDV Dahil
22.567 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo

Yavaş kapanır klozet kapağı fiyata dahildir.

5.906 TL KDV Dahil
9.086 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo

Yavaş kapanır klozet kapağı fiyata dahildir.

14.669 TL KDV Dahil
22.567 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo

Yavaş kapanır klozet kapağı fiyata dahildir.

4.164 TL KDV Dahil
6.407 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo

Hijyenik Klozet Modelleri

Hijyen konusuna en çok dikkat edilen vitrifiye ürünlerinden biri olan klozetler aynı zamanda banyonuza şıklık katmanıza da yardımcı olurlar. Klozet takımınızı banyonuzun genişliğine ve tasarımına uygun olarak seçmeniz gerekir. Uzun yıllar boyu kullanılması düşünülen klozet modelleri seçilirken dikkat edilmesi gereken birçok nokta vardır. Klozet fiyatları, klozet kapağı, gömme rezervuar gibi konuları inceleyerek banyonuza en uygun olan klozet modelini tespit edebilirsiniz.

Günümüzde piyasada birçok farklı klozet modeli bulunuyor ve bu farklı klozet modelleri hijyen konusuna da farklı çözüm önerileri getiriyor. Özellikle klozet kapakları hijyen standartlarını yukarıya çekmek için birçok farklı modelde tasarlanıyor. Tüm bu tasarımlar arasında tuvaletinize en uygun olan klozet modelini ve klozet kapağını seçmeniz gerekiyor. Banyonuzun ve tuvaletinizin şıklığından ödün vermeden yüksek kalite standartlarına sahip birçok klozet modelini ve klozet kapağını beğeninize sunuyoruz.

Klozet Takımı Nasıl Seçilir?

Duvara sıfır klozet ve asma klozet gibi birçok farklı klozet modeli günümüzde banyoların vazgeçilmez bir parçası konumunda. Tüm bu klozet modelleri arasında banyonuz ve tuvaletiniz için doğru olan klozet takımını seçebilmek bazen zorlayıcı olabiliyor. Klozet takımı seçiminizi yaparken dikkat etmeniz gereken birçok konu bulunuyor. Hijyen, klozet fiyatları, klozet kapağı, rezervuar şekli ve klozetin modeli gibi özellikleri göz önünde bulundurarak seçiminizi özenle yapmanız gerekiyor.

Klozet modelleri genelde standart ölçülere sahip olsa da klozet marka ve modellerine göre bu ölçüler değişiklik gösterebiliyor. Klozet takımınızın ölçülerine karar verirken evdekilerin boylarını göz önüne almanız gerekiyor. Klozet takımınızı seçtikten sonra geriye banyonuzun dizaynına uygun bir renk seçimi yapmak ve banyonuza şık bir görünüm kazandırmak kalıyor. Klozet takımının montajı için ise profesyonellerden yardım almak en sağlıklı olanı.

Klozet Kapağı

Klozet Kapağı en az klozetin kendisi kadar önemli bir konumda bulunuyor. Klozetin en çok bozulan ve arızalanan yerlerinden biri olan klozet kapağını seçerken özen gösterilmesi gerekiyor. Özellikle hijyen konusunda çok büyük öneme sahip olan klozet kapağının kir tutmaması gerekiyor. Banyonuzun dizaynı için de değerli bir yeri olan klozet kapağı banyonuza şık bir görünüm katmanıza yardımcı olabilir. Oldukça farklı renk, desen ve modelleri bulunan klozet kapakları banyonuzda küçük ama etkili farklar yaratabiliyor.

Klozet Fiyatları

Klozet fiyatları marka, model ve teknik özellikler gibi birçok değişkene bağlı olarak farklılıklar gösteriyor. Bunların yanında şık tasarıma sahip, temizlik ve kullanım gibi alanlarda size kolaylıklar sağlayan klozet modellerinin fiyatları da farklılık gösterebiliyor. Aynı zamanda klozet kapağı da klozet fiyatını etkileyen oldukça önemli bir ürün olarak öne çıkıyor.

Kanalsız Klozet Nedir?

Kanalsız klozet rezervuar takımından gelen suyun sahip olduğu kanallar yardımı ile değil doğrudan suyun kendi basıncı ile klozet içerisinde gezmesini sağlayan bir teknolojidir. Bu sayede tüm klozetin eksiksiz bir şekilde temizlenmesini sağlayan kanalsız klozetler hijyen konusunda öne çıkıyor. Kanallı klozetlerde zamanla mikroorganizmalar birikebiliyor ancak kanalsız klozetlerde bu mikroorganizmaların yaşayabilecekleri kenar ve kıvrımlar bulunmadığından kullanıcılarına çok daha sağlıklı bir ortam sunuyor. Aynı zamanda kanalsız klozetler hatırı sayılır miktarda su tasarrufu da sağlıyor. Siz değerli müşterilerimizin sağlığına ve hijyenine önem verdiğimiz için klozet modellerimizde kanalsız klozet teknolojisi kullanıyor ve bu teknolojinin getirilerinden faydalanmanız için elimizden geleni yapıyoruz.