Duş Paneli
490 TL KDV Dahil
750 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
Duş Paneli
4.350 TL KDV Dahil
6.212 TL KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Ücretsiz Kargo
Duş Paneli
640 TL KDV Dahil
906 TL KDV Dahil
%29 İndirim
%29İndirim
Ücretsiz Kargo
Kare Duşakabin
2.390 TL KDV Dahil
3.670 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
Duş Masaj Sistemi
1.329 TL KDV Dahil
2.660 TL KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
Kare Duşakabin
1.440 TL KDV Dahil
2.195 TL KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
Asimetrik Duşakabin
1.590 TL KDV Dahil
2.454 TL KDV Dahil
%35 İndirim
%35İndirim
Ücretsiz Kargo
Oval Duşakabin
1.240 TL KDV Dahil
1.864 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Kare Duşakabin
1.340 TL KDV Dahil
2.006 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Asimetrik Duşakabin
1.440 TL KDV Dahil
2.171 TL KDV Dahil
%34 İndirim
%34İndirim
Ücretsiz Kargo
Oval Duşakabin
1.240 TL KDV Dahil
1.864 TL KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo

Duş & Banyo Ürünleri

Günümüz dünyasının stresli yaşantısı son derece yorucu olabiliyor. Stresten uzaklaşmak ve biraz dinlenmek için duş almak son derece etkili bir çözüm. Düzenli bir şekilde duş almak bilimsek olarak kanıtlanmış şekilde kalp sağlığına ve kas ağrılarına iyi geliyor ayrıca daha iyi nefes almaya ve stresten uzaklaşmaya da yardımcı oluyor.

Tüm bu faydaları banyoların ve duşların hayatımızda ne kadar önemli bir yeri olduğunu bizlere gösteriyor. Banyonuzun tasarımında kullanılan ürünlerin zevklerinize ve isteklerinize uygun olması aynı zamanda kullanım kolaylığı sağlaması son derece önemli. Günümüzde pek çok fonksiyona sahip oldukça kullanışlı duşakabinler, duş tekneleri ve çeşitli duş sistemleri banyoları süslüyor.

Duş Setleri

Günümüzde duşlar duşakabin, duş teknesi ve duş başlıklarından oluşan oldukça kullanışlı ve konforlu sistemlerden oluşuyor. Bu ürünler kullanıcılarına hijyen, şıklık ve dayanıklılık gibi pek çok farklı kolaylık sağlıyor.

Duşakabinler

Duşakabinler günümüzde her banyonun vazgeçilmezi konumunda olan ürünlerdir. Duş esnasında kullanılan suyun dışarıya sıçramasını engelleyen ve bu sayede banyonun hijyenik olmasını sağlayan duşakabinler aynı zamanda son derece dayanıklı yapıları ile uzun yıllar boyu kullanıma uygun ürünler. Tüm bunların yanında son derece şık tasarımları ile banyolara estetik bir görünüm veren duşakabinler her banyoya uygun olabilmesi için farklı boyut seçeneklerine de sahip.

Duş Tekneleri

Duş tekneleri duşakabinlerin altında yer alan ve duş esnasında üzerinden sürekli olarak suyun aktığı bölümde bulunan ürünlere verilen addır. Duş tekneleri kir tutmayan yapıları sayesinde son derece hijyenik ürünler olup aynı zamanda son derece şık tasarımları ile de göz kamaştırırlar. Tüm bunların yanında oldukça dayanıklı ürünler olan duş tekneleri uzun yıllar boyu ilk günkü görünümünü koruyabilen ürünlerdir. Aynı zamanda farklı boyut seçeneklerine de sahip olan duş teknelerinin her banyoya uyumlu bir modeli bulunabilir.

Duş Sistemleri

Her banyoya kolayca entegre edilebilen duş sistemleri kullanıcılarına pek çok açıdan kolaylıklar sağlarlar. Konforlu bir duş deneyimi sunan duş sistemleri aynı zamanda son derece şık tasarımları ile banyonuza renk katarlar. Banyoların olmazsa olmazı duşakabinlerin ve duş teknelerinin performanslarını arttırarak onları çok daha kullanışlı hale getiren duş sistemleri aynı zamanda uzun yıllar boyu kullanılabilen dayanıklı ürünlerdir.

Duş ve Banyo Ürünleri Fiyatları

Günümüzün gelişen teknoloji ve üretim imkânları ile pek çok duş ve banyo ürünü üretilmiş olup bu duruma paralel olarak duş ve banyo ürünlerinin fiyatları da geniş bir yelpazeye dağılmış durumdadır. Duş ve banyo ürünlerinin fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler ürünün markası, tasarımı ve üretiminde kullanılan malzemedir. Her bütçe ve banyoya uygun bir modeli bulunan duş ve banyo ürünlerini siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.